YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

 

Değerli Hissedarlarımız,

Türkiye’nin ilk konut finansman şirketi olan ve 2010 yılından bu yana Şekerbank T.A.Ş. iştiraki olarak faaliyetlerini sürdüren Şeker Finans ile 2014 yılında da müşterilerimizin ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürdük, başarı çizgimizi koruduk.

Türkiye konut pazarı, Kentsel Dönüşüm Yasası’nın olumlu etkileri ile istikrarlı gelişimini sürdürüyor. Şeker Finans olarak, Türkiye’de konut kredilerinde devrim niteliği taşıyan, ‘30 yıla varan vadeli konut kredisi’ ile kira öder gibi çok düşük taksitlerle ev sahibi olma imkanını müşterilerimize sunarak, pazarın gelişimine ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Yüzde 62’si Anadolu’daki il ve ilçelere yayılmış Şekerbank’ın geniş şube ağı sayesinde; 2015 yılında da ev sahibi olmak isteyenlerin, yıllarca beklemelerine gerek kalmadan hayallerinin gerçekleşmesine, ulusal konut stoğunun iyileşmesine, pazarın ve ekonominin gelişimine katkı sağlamaya, paydaşlarımız için değer üreterek büyümeye devam edeceğiz.

Emekleriyle bu başarıyı mümkün kılan tüm çalışanlarımıza ve konut sahibi olma hayallerine Şeker Finans ile kavuşan müşterilerimize teşekkürlerimi sunarım.

 

Saygılarımla,

Halit YILDIZ

Yönetim Kurulu Başkanı