FARKIMIZ

 


Uzun Vade

Şeker Finans, konut kredisinde 30 yıl vade seçeneği ile sektördeki en uzun vadeyi sunan tek kurumdur. Bu sayede müşterilerimiz, gerçek anlamda “kira öder gibi taksit ödeme” avantajı ile kira derdinden kurtulmakta, kendi evlerinde oturmanın verdiği huzurla, çok düşük kredi taksitleri rahat rahat ödeyebilmektedir.

Ayrıca, Bireysel Finansman Kredisi ve Can Simidi Kredisi’nde sektörde olmayan 120 ay vade seçeneği ile, müşterilerin her türlü nakit ihtiyaçlarının finansmanı, düşük taksit ödemesi ile karşılanabilmektedir. İster borçlarını toplayıp Şeker Finans’ta uzun vadeye yayın, ister çocuğunuzun eğitim giderlerini karşılayın, isterseniz yatırım için kullanın, Şeker Finans Bireysel Finansman Kredisi 120 ay vadeye kadar emrinizdedir!

Hızlı Süreç

Şeker Finans, uzmanlaşmış kadrosu ile kredilendirme süreçlerini çok hızlı bir şekilde sonuçlandırmakta, müşterilerinin taleplerine zamanında cevap vermektedir. Başvuru talebi ile birlikte, 5 iş günü içinde onay, ekspertiz ve tapu işlemleri sonuçlanmakta, kredi kullandırımı yapılabilmektedir.

Esnek Ödeme Seçenekleri

Şeker Finans’ta, herkese özel bir ödeme seçeneği muhakkak vardır. Kişinin gelir durumuna göre; eşit taksitli, her yıl belirli oranda artan ödemeli, belirli süre sadece faiz ödemeli, belirli dönemlerde ara ödeme seçenekleri ile, müşterilerin taleplerine terzi misali yaklaşılmakta, en uygun ödeme planları sunulmaktadır.

Her Meslek Grubu İçin Özel Kredi Seçenekleri

Şeker Finans, esnaf ve çiftçilerimizi de unutmadı! Gelir dönemlerine göre farklı ödeme seçenekleri ile, sıkıntısız krediler yine Şeker Finans’ta! Ayda bir ödeme dışında, 3 ayda bir, 6 ayda bir ve hatta çiftçilerde yılda bir ödeme seçenekleri ile en güzel finansal çözümleri sunan Şeker Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarını yanıtsız bırakmıyor.