DEĞERLERİMİZ

Açık İletişim: Farklı bakış açılarına saygı duyuyoruz; müşterilerimizin ve çalışanlarımızın önerilerine açığız. Kurum içinde, iletişim kanallarını açık tutarak firmamıza ve çalışanlarımıza katma değer sağlayacak her türlü düşünce ve birikimi, zamanında ve sağlıklı biçimde örgütsel zinciri oluşturan tüm taraflarla paylaşırız.

Sürekli Gelişim: Sorgulayıcı bir bakış açısıyla yeni düşünce, bilgi ve becerileri edinme isteği ve çabası içindeyiz; kendimizin ve diğerlerinin sürekli gelişimi için birlikte çalışmaya ve sorumluluk almaya istekliyiz.

Müşteri Odaklılık ve Yerel Davranabilme: Yerel özellikleri de dikkate alarak tüm müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı, ürün ve hizmetleri hızlı, kaliteli ve güler yüzle sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı önemsiyoruz.

Sonuç Odaklılık: İstenen sonuçlara/hedeflere odaklanmayı, karşılaşılan problemleri çözmek için kendiliğinden zaman kaybetmeden harekete geçmeyi, takipçi olmayı, kârlılığı ve verimliliği artıracak şekilde işlerimizi sonuçlandırmayı benimsiyoruz.

Kurum Aidiyeti: Ortak hedef ve değerlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın saygılı, adil, özverili, paylaşımcı, dayanışmacı ve katılımcı bir şekilde çalışarak kurumumuzun performansına katkı sağlamanın ve kurumumuza bağlılığın değerine inanıyoruz